Kontakt

Kateřina Bartošková

 

Svět make-upu mě fascinoval už během studií na střední škole. Na jaře 2012 vyšla první fotka s mým líčením v časopise Marie Claire, od té doby bylo možné vidět mou práci jak v televizi, tak v dalších tištěných a internetových publikacích.

 

Zúčastnila jsem se během let řady projektů, připravovala na akce slavné osobnosti a líčila kolekce světově známých umělců. Od roku 2015 se pravidelně podílím na vizáži modelek na módních přehlídkách Styl & Kabo, ve spolupráci s předním českým vizážistou Pavlem Bauerem.

 

Neustále se zdokonaluji a vzdělávám, absolvuji kurzy, sleduji světové trendy a inspiruji se zahraničními vizážisty. Člověk se v tomto oboru nikdy nedostane do bodu, aby si řekl, už vše umí a zná, protože techniky a produkty se budou dále vylepšovat a líčení měnit spolu s dobou a potřeby zákazníků. Mám se tak stále co učit a kam posouvat a to mě baví, protože mám ráda nové výzvy a vysoké cíle.

 

Na mé práci mě naplňuje především to, jak je tvůrčí. I pokud líčím stejnou ženu, pokaždé je to jiné. Oceňuji přirozenost a jedinečnost každé tváře a tím se řídím, i když pracuji s make-upem. Vědomí, že mohu jiné ženě přispět k dobrému pocitu ze sebe samé tím, že se cítí krásnější a tím i spokojenější je pro mě motivací předat ze sebe vždy to nejlepší.

    Napište mi

    Máte nějaké dotazy? Neváhejte mě kontaktovat. Zavolejte, pošlete email, nebo využijte kontaktní formulář. Těším se na Vás.

    Brno

    makeup@katerinabartoskova.cz

    +420 773 917 733